הוסף למועדפים | שלח לחבר | יום ו' 19/07/2024
מוצרים באתר
מערכות ריהוט
דלפקים
ארונות
כיסאות
ריהוט מתכת
מחיצות אקוסטיות
וילונות
פרוייקטים

פתרונות אחסון

קודם כל, אם אתם חושבים על בנייה או שיפוץ מוחלט של המשרד שלכם, לפני שתתחילו, תעצרו ותחשבו.
ריהוט משרדי בהתאמה אישית הוא משהו שניתן להחליט עליו ולבחור בו עוד לפני תחילת השיפוץ, ועל ידי כן לדעת מראש איך יראה המקום, ואיך אנחנו מתכננים לבנות אותו, כך שיהיה הכי חסכוני במקום ויעיל. אם בכל זאת כבר עשיתם שיפוץ, ואתם צריכים פתרונות אחסון חדשים כדי לפנות קצת את הבלגן מהמשרד, הגעתם למקום הנכון.

אצלנו בבר טל ריהוט משרדי ישנם אין ספור פתרונות אחסון שיעשו את המשרד שלכם למקום נעים יותר, וניתן להכין עבורכם גם ריהוט משרדי בהתאמה אישית גם לחלל קיים, שדורש שדרוג רציני.
בשביל ליצור ניצול מקסימאלי של שטח המשרד, אנו צריכים ייעול אמיתי, צריך לצמצם, להחליף, להזיז, לבנות ארונות ייעודים לצרכים שלהם עם מגירות בהתאם, ובעיקר לחשוב לפני שעושים.

ניצול מקסימאלי של שטח המשרד

אז איך בעצם עושים את זה? ובכן, צריך לחלק את המשרד לחלקים ולהגדיר כל חלק:

  1. איזה חלק הוא חדר המנהל, חדר הישיבות, השירותים וכדומה - החלקים האלה לא יהוו מחסן, באופן טבעי, לכן צריך להוציא מהם את כל האקסטרא שנמצא בהם.
  2. מאחורי דלפק המזכירה או ליד קוביות העבודה של העובדים צריך לאחסן הרבה מאוד דברים - הגיע הזמן לבנות ארונות עם מגירות וארונות מדפים, שיעזרו לנו לייעל את המשרד.

פתרונות אחסון שכאלה עשויים להוות את כל ההבדל בין משרד שעובד בסדר וברוגע, לבין משרד רועש ומבולגן.

ריהוט משרדי בהתאמה אישית

כאמור, צריך לשים לב לצרכים שלכם. המזכירה צריכה פתרונות אחסון לעשות התיקיות שלה, העובדים שזקוקים לפתרונות אחסון לתיקים שלהם ולעוד מגוון חומר שהם עובדים איתו, ולא לכולם יש משרד משלהם. הגיע הזמן לעשות את השינוי ולהזמין לכל אחד מהם ארון מדפים קטן שיהיה לו ליד הכסא, והכל בהתאמה אישית.

ריהוט משרדי בהתאמה אישית הוא הפתרון המושלם לכל משרד קיים, שרוצה לשדרג את עצמו ולהפוך את העובדים שלו ליותר יעילים ויותר מרוצים.
 

ארון מתכת 2 דלתות

1

בר טל ריהוט משרדי טל: 03-6427567 פקס: 03-9604550

עמוד ראשי | אודות | מוצרים | מבצעים | מאמרים | צור קשר

ריהוט משרדי מדריך לתחזוקה, יתרונות של חידוש הריהוט במשרד, טיפים לעיצוב משרד, בחירת ריהוט משרדי מתאים למשרד, כסא מחשב אורטופדי , מחיצות אקוסטיות, פתרונות אחסון, ישיבה נכונה במשרד, ריהוט משרדי יוקרתי, שולחן מחשב, שולחן משרדי, ארון משרדי, כסאות מזכירה - ריהוט משרדי, דלפק קבלה, כסא מנהלים, ריהוט משרדי בגוש דן, כסאות ושילובם בבית

Copyright © 2001-2024 Net-style. All rights reserved.