הוסף למועדפים | שלח לחבר | יום א' 26/05/2024
מוצרים באתר
מערכות ריהוט
דלפקים
ארונות
כיסאות
ריהוט מתכת
מחיצות אקוסטיות
וילונות
פרוייקטים

כסאות מזכירה - ריהוט משרדי

כל אדם שעובד במשרד יודע כמה חשוב הכסא עליו הוא יושב. למעשה, כל אדם שעובד בישיבה יודע עד כמה הכסא שלו חשוב. רבים מאיתנו מבלים על הכסא הזה את מרבית היום, אפילו יותר מאשר על הכורסה בבית או על הכסא באוטו. לאחר שעות עבודה רבות, הגב מתחיל לכאוב. בין אם מדובר על כאבי גב עליון או תחתון, כסא מאיכות ירודה יגרום לנו לבעיות גב.
אצלנו בבר טל ריהוט משרדי מבינים את הבעיה הזאת, ולכן אנו מוכרים כסאות משרדיים על גלגלים, כסאות ארגונומיים, נוחים במיוחד, שמותאמים לישיבה לאורך זמן ומיועדים בדיוק לאדם העובד בישיבה לאורך זמן רב.

כסאות משרדיים מכל הסוגים!

חשוב לעשות את ההבדל בין סוגי הכסאות שניתן למצוא במשרד, כי לכל אחד מהם יש מטרה מעט שונה - כסאות מחשב שמתאימים לעובד שיושב מול המחשב רוב שעות היום הם דבר אחד, אך כסאות מזכירה שעושה עבודה דומה, יהיו שונים ממספר סיבות:

  1. המזכירה צריכה להיות ייצוגית יותר

  2. המזכירה מטפלת גם בלקוחות שמגיעים למשרד עצמו, וצריכה לראות ולהראות

  3. המזכירה יושבת מול שולחן או דלפק גבוה יותר משמעותית מזה שהמתכנת או הגרפיקאי יושב, ועל כן היא זקוקה לכסא מסוג שונה.

בניגוד לשני אלו, ישנם גם כסאות מנהלים, כסאות שצריכים לפני הכל להיות יוקרתיים, נעימים למראה כמו למגע, ולהציג איכות ללא פשרות.
ישנם גם כורסאות לקליינטים (ואורחים אחרים במשרד), אך זה כבר נושא שונה לחלוטין.

כסאות מתכווננים

כסאות משרדיים מתכווננים הם הפתרון הטוב ביותר שאנו מכירים לעובד 'כלבויניק' במשרד. נניח ופתחת משרד לעורכי דין, ובתור התחלה מתפקד כמזכירה, עורך דין, קלדן וגם נער שליחויות - אין ברירה אלא ללכת על כסא משרדי מתכוונן, שיוכל לספק לך את הנוחות של כסא מזכירה, אך יהווה פתרון איכותי ויראה מצוין בדיוק כמו כסא מנהל.

לסיכום, מובן שיש צורך למגוון כסאות שונים במשרד, וכל אחד מתאים לאדם אחר ולמקצוע אחר - אבל בשורה התחתונה אין ברירה אלא לקנות אותם, ואם זה המצב - אז רק את האיכותי ביותר, ובמחיר הזול ביותר. אצלנו ניתן למצוא את השילוב.

בברכה

ריהוט משרדי בר טל
 

1

בר טל ריהוט משרדי טל: 03-6427567 פקס: 03-9604550

עמוד ראשי | אודות | מוצרים | מבצעים | מאמרים | צור קשר

ריהוט משרדי מדריך לתחזוקה, יתרונות של חידוש הריהוט במשרד, טיפים לעיצוב משרד, בחירת ריהוט משרדי מתאים למשרד, כסא מחשב אורטופדי , מחיצות אקוסטיות, פתרונות אחסון, ישיבה נכונה במשרד, ריהוט משרדי יוקרתי, שולחן מחשב, שולחן משרדי, ארון משרדי, כסאות מזכירה - ריהוט משרדי, דלפק קבלה, כסא מנהלים, ריהוט משרדי בגוש דן, כסאות ושילובם בבית

Copyright © 2001-2024 Net-style. All rights reserved.