הוסף למועדפים | שלח לחבר | יום ו' 19/04/2024
מוצרים באתר
מערכות ריהוט
דלפקים
ארונות
כיסאות
ריהוט מתכת
מחיצות אקוסטיות
וילונות
פרוייקטים

כסאות ושילובם בבית

כל מה שלא ידעתם על כסאות ושילובם בבית

כסא. לעיתים כשמסתכלים עליו נראה כאילו זה הבן דוד המקופח של הכורסא. הוא לא ממש נוח לישיבה ממושכת ברב המקרים ותקוע אי שם במטבח. נכון? אז זהו שלא. כסא נכון יכול לעשות לגב שלכם נפלאות ולעזור לכם להרווח עליו שעות ארוכות.

עיצוב של בית לא יכול להיות שלכם בלי שילוב של כסאות בתוכו. להלן כמה דברים שלא חשבתם עליהם, כשאומרים לכם כיסא.

לא רק במטבח

בואו ונשבור סטיגמה ישנה: כסאות ושילובם בבית לא קורים רק במטבח. ממש לא. כסאות יכולים למצוא את עצמם גם בסלון כחלק מפינת הישיבה, במקום כורסא או אפילו ספה. כסאות חוץ במרפסת מוסיפות ערך מוסף משל עצמן. כסא בודד בחדר השינה יכול לתת לכם מקום נוסף לאחסון וישיבה ולהשלים את החמימות הדרושה כל כך של החדר האינטימי הזה.

כל זה ועוד לא התחלנו בכלל לדבר על הפונקציות הרבות שיש לכסאות במשרדים שלנו ובחדרי הלימוד של הילדים. נו? השתכנעתם כי כסאות ושילובם בבית זו לא בדיחה?

הכל בקו אחד

אין איבר בגוף האדם שאינו חשוב, אבל מעטים האיברים שחשובים כמו עמוד השדרה של האדם. כאבי גב הינה קללה לא קלה להסרה שרודפת אנשים מגילאים צעירים ועד לגילאי הזקנה המאוחרים. מובן שלא כל כאבי הגב פתירים ע"י ריהוט נכון, אבל חלק גדול מהם דווקא כן.

יתרה מזאת, כסאות לא נכונים יכולים להיות הגורם לכאבי הגב שלכם בבית או במשרד, אם אתם משתמשים בהם לרב. לכן, בעת בחירת כסאות ושילובם בבית הקפידו למצוא את מה שנח לכם, בריא לעמוד השדרה שלכם וגם משלים את העיצוב הביתי- ולא בסדר ההפוך.

כמה כללים בסיסיים

קל לשאול מבוגר על נוחות של ריהוט משרדי אך הרבה יותר קשה לשאול ילד- שלא תמיד יודע להסביר את עצמו. להלן כמה חוקים של רכישת כסא נח עבור ילדים, כדי שלא תצטרכו לנחש: הקפידו על תמיכה מירבית: תמיכה לגב, לזרועות אם אפשר ואפילו מדרגה קטנה לתמיכה בכפות הרגליים. בחרו כיסא בעל מושב רך ועם אפשרות התאמה אם יש כזו.

אם מדובר על כסא לשולחן משחקים או מטבח - תבחרו כסא ממנו יכול הילד לעלות ולרדת בעצמו ורגליו נוגעות ברצפה בזמן הישיבה בו- אך לא כזה שרגליו מקופלות בו יתר על המידה.

1

בר טל ריהוט משרדי טל: 03-6427567 פקס: 03-9604550

עמוד ראשי | אודות | מוצרים | מבצעים | מאמרים | צור קשר

ריהוט משרדי מדריך לתחזוקה, יתרונות של חידוש הריהוט במשרד, טיפים לעיצוב משרד, בחירת ריהוט משרדי מתאים למשרד, כסא מחשב אורטופדי , מחיצות אקוסטיות, פתרונות אחסון, ישיבה נכונה במשרד, ריהוט משרדי יוקרתי, שולחן מחשב, שולחן משרדי, ארון משרדי, כסאות מזכירה - ריהוט משרדי, דלפק קבלה, כסא מנהלים, ריהוט משרדי בגוש דן, כסאות ושילובם בבית

Copyright © 2001-2024 Net-style. All rights reserved.