הוסף למועדפים | שלח לחבר | יום ו' 19/07/2024
מוצרים באתר
מערכות ריהוט
דלפקים
ארונות
כיסאות
ריהוט מתכת
מחיצות אקוסטיות
וילונות
פרוייקטים

טיפים לעיצוב משרד

טיפים לעיצוב משרד הם דבר חשוב כדי ליצור סביבת עבודה נעימה ואיכותית


אם אתם מעוניינים לעצב מחדש את המשרד, טיפים לעיצוב משרד הם בדיוק מה שאתם מחפשים. העיצוב הקודם היה קצת אפור מדי, נטול חיים, או פשוט לא נח מספיק לעובדים? בשביל זה אנחנו כאן. אנו ממליצים על בחינה מחדש של כל הזוויות האפשריות - החל מהרצפה, צבעי הקיר, ולאחר מכן גם הריהוט עצמו.
אין שום נושא שניתן לזלזל בו, מכיוון שלכל חלק יש את החשיבות שלו ביום יום שלכם, ואחרי הכל המשרד זה המקום שאנחנו מבלים בו לעיתים קרובות את החלק הארי של היום שלנו.

אצלנו בבר טל ריהוט משרדי מכירים את כל הטריקים והשטיקים ליצירת משרד איכותי, ואנו מעוניינים לחלוק בידע והניסיון שלנו עמכם.

פרקט או קרמיקה? וילונות תריס או הזזה? הבחירות מרובות


קודם כל חשוב שתבינו איזו אווירה אתם מעוניינים שהמשרד ישרה - יוקרתית, חמימה וביתית, או אפילו פרקטית וקפדנית? כשאתם בוחרים רצפה, לדוגמה, יש בחירה בין פרקט או קרמיקה, כי לרוב אלו שתי האופציות המתאימות ביותר למשרד. פרקט יתן תחושה חמימה בעוד קרמיקה תהיה מעט יותר יוקרתית. בשאלה האם לבחור וילונות תריס או וילונות הזזה אין תשובה ברורה, אבל שוב - וילונות הזזה נוטים להרגיש נעימים יותר וביתיים יותר, בעוד וילונות תריס נראים קצת יותר יוקרתיים, ולעיתים אפילו שמרניים.

כשאתם בוחרים צבע למשרד בהיר מול כהה, זה תלוי בעיקר בגודל המשרד - אם יש לכם משרד מרווח וגדול מאוד אתם יכולים להחליט ללכת על צבע כהה כרצונכם, אבל במשרד קטן חשוב מאוד שהוא יהיה בצבע בהיר, מה שנותן תחושה מרווחת וגדולה יותר. אלו רק כמה טיפים לעיצוב משרד, כמותם תוכלו לקבל המון אצלנו בחנות.

תפקידו של ריהוט משרדי בעיצוב פנים


לקראת החלפת הריהוט, תשאלו את עצמכם מהו תפקידו של ריהוט משרדי בעיצוב פנים - שכן מלבד הפן הארגונומי, שמבטיח נוחות גישה אנושית ונוחות עבודה לאורך שעות רבות, ישנו גם הפן העיצובי. אם תבחרו בספות קבלה מעור או מבד תקבלו תחושה שונה לגמרי, ואם תמקמו את המזכירה מאחורי פרגוד גבוהה היא תקבל מקום של כבוד לעומת שולחן בגובה של שאר העובדים. דלפק קבלה צריך להיות שונה משאר השולחנות כדי להבהיר מה תפקידו, בעוד כסאות משרד צריכים להיות בעיקר פרקטיים ונוחים, ורק לאחר מכן יפים או תורמים למראה הכללי של המשרד.

טיפים לעיצוב משרדי

1

בר טל ריהוט משרדי טל: 03-6427567 פקס: 03-9604550

עמוד ראשי | אודות | מוצרים | מבצעים | מאמרים | צור קשר

ריהוט משרדי מדריך לתחזוקה, יתרונות של חידוש הריהוט במשרד, טיפים לעיצוב משרד, בחירת ריהוט משרדי מתאים למשרד, כסא מחשב אורטופדי , מחיצות אקוסטיות, פתרונות אחסון, ישיבה נכונה במשרד, ריהוט משרדי יוקרתי, שולחן מחשב, שולחן משרדי, ארון משרדי, כסאות מזכירה - ריהוט משרדי, דלפק קבלה, כסא מנהלים, ריהוט משרדי בגוש דן, כסאות ושילובם בבית

Copyright © 2001-2024 Net-style. All rights reserved.