הוסף למועדפים | שלח לחבר | יום ו' 19/07/2024
מוצרים באתר
מערכות ריהוט
דלפקים
ארונות
כיסאות
ריהוט מתכת
מחיצות אקוסטיות
וילונות
פרוייקטים

דלפק קבלה

כאשר אנחנו אומרים את המונח דלפק קבלה לרוב מדובר על מקומות כמו בתי עסק, משרדים, תאגידים, חנויות, מפעלים ומקומות נותני שירות. כאשר אנחנו מגיעים אל משרדים שונים כמו קליניקות, מרפאות, עורכי דין, רואי חשבון, חברות סלולאריות, חברת חשמל והרשימה היא עוד ארוכה ובלתי נגמרת – תמיד ישנו דלפק קבלה בו מקבלים אותנו. מדובר במקום אשר לרוב ממיין את הצרכים השונים של האנשים ובודק למה הם זקוקים כמו גם מסייע להם במציאת המקום ובמענה על שאלות ומילוי טפסים שונים.


לגלריה המלאה של דלפקים לחץ כאן

אין ספק כי כל מקום אשר מכבד את עצמו חייב שיהיה לו דלפק קבלה שם מציבים אדם אשר מקבל את כל האנשים והקהל הרב אשר מגיע על מנת לענות על שאלות וטענות, למלא טפסים באם הצורך, לכוון אל המקום הנכון ולהיות שם על מנת לסייע בכל דבר שהם יצטרכו.

דלפק קבלה יכול להיות מעוצב באמצעים ודרכים שונים וזאת כמובן על פי המטרה שלשמה הוא שם ובאיזה עסק מדובר. הוא יכול להיות קטן או גדול שוב תלוי היכן הוא מוצב ולשם מה. במידה וזו רק עמדת מודיעין  הוא יכול להיות יחסית מצומצם מבחינת העיצוב אבל אם מדובר לדוגמא על דלפק קבלה בכניסה לקולנוע או למתחם נופש ובילוי בו יושבות מספר מוקדניות או מקבלות קהל אז כמובן כי דלפק קבלה כזה יהיה ארוך ומפואר, מעוצב הרבה יותר על פי הצורך מכיוון שבאים הרבה אנשים וזהו רושם ראשוני עבורם, כמו גם הוא יהיה רחב על מנת שאותם אנשים יוכלו לשבת, לקבל פרטים, לעיתים לשלם, להעביר טפסים ולהחזירם וכדומה.

בר טל ריהוט משרדי – דלפק קבלה

כאשר אנחנו מעוניינים לרכוש דלפק קבלה אין כל צל של ספק כי ריהוט משרדי בר טל הוא המקום בשבילנו. בר טל ריהוט משרדי מייצגת את השילוב האולטימטיבי עבור הלקוח של מחיר אטרקטיבי, מוצרים איכותיים במיוחד ומשובחים על ידי חומרי גלם הטובים ביותר שקיימים בשוק כמו גם מעוצבים ומתאימים עבור כל בתי העסק והמטרות השונות.

בברכה

ריהוט משרדי בר טל

1

בר טל ריהוט משרדי טל: 03-6427567 פקס: 03-9604550

עמוד ראשי | אודות | מוצרים | מבצעים | מאמרים | צור קשר

ריהוט משרדי מדריך לתחזוקה, יתרונות של חידוש הריהוט במשרד, טיפים לעיצוב משרד, בחירת ריהוט משרדי מתאים למשרד, כסא מחשב אורטופדי , מחיצות אקוסטיות, פתרונות אחסון, ישיבה נכונה במשרד, ריהוט משרדי יוקרתי, שולחן מחשב, שולחן משרדי, ארון משרדי, כסאות מזכירה - ריהוט משרדי, דלפק קבלה, כסא מנהלים, ריהוט משרדי בגוש דן, כסאות ושילובם בבית

Copyright © 2001-2024 Net-style. All rights reserved.